Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Walkover
Ntombi Chisonta Gracie Barra Sunninghill
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Ntombi Chisonta
Gracie Barra Sunninghill
Nikkita Kleber Fight Evolution Gewonnen via Walkover
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-1
Afgelopen
MARAIS S HATTINGH
Gracie Barra Polokwane
Gewonnen via Punten - 05:00
Wyatt Carlson
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Gewonnen via Punten - 05:00
Andries Pretorius Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-2
Afgelopen
Julian Acutt
Gracie Barra Sunninghill
Andoni Constas Gracie Jiu-jitsu Fourways Gewonnen via Overgave - 02:51
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Esteban Van Der Berg
Gracie Barra Sunninghill
Gewonnen via Punten - 05:00
Grant Rautenbach Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-3
Afgelopen
MARAIS S HATTINGH
Gracie Barra Polokwane
Nathaniel Komana Arte Suave SA Gewonnen via Overgave - 02:52
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Gewonnen via Punten - 05:00
Kyle Du Preez Arte Suave SA
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Douglas Bovell
Gracie Barra Sunninghill
Donovan Van Der Merwe Gewonnen via Punten - 05:00
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Thimna Mhlauli
Gracie Barra Sunninghill
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways Gewonnen via Punten - 05:00
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:20
Ruzanne Du Plessis Gracie Barra Kyalami
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Kyle Du Preez
Arte Suave SA
Grant Rautenbach Gracie Jiu-jitsu Fourways Gewonnen via Overgave - 04:06
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Nathaniel Komana
Arte Suave SA
Gewonnen via Punten - 05:00
Andoni Constas Gracie Jiu-jitsu Fourways
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Nikkita Kleber
Fight Evolution
Debbie Thompson Arte Suave SA Gewonnen via Punten - 05:00
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Donovan Van Der Merwe
Gewonnen via Overgave - 03:31
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Esteban Van Der Berg Gracie Barra Sunninghill Gewonnen via Punten - 05:00
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Bennet Vesely
Gracie Barra Sunninghill
Terrence Chibvongodze Gracie Barra Sunninghill Gewonnen via Overgave - 02:45
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Andoni Constas
Gracie Jiu-jitsu Fourways
Gewonnen via Punten - 05:00
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-9
Afgelopen
Dewet Du Bruyn
Gewonnen via Overgave - 00:25
James Maher East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Jaydee Van Der Merwe
Gracie Barra Polokwane
Cameron Pritchard Gracie Barra Sunninghill Gewonnen via Punten - 05:00
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Edward Dikotla
Gracie Barra Sunninghill
Gewonnen via Punten - 05:00
Jean - Pierre Botha Rio Grappling Club George
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Debbie Thompson Arte Suave SA Gewonnen via Punten - 05:00
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-11
Afgelopen
Andre Belcher
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Carlos Caroto Gracie Barra Polokwane Gewonnen via Punten - 05:00
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-12
Afgelopen
Dewet Du Bruyn
Gewonnen via Overgave - 04:37
SEAN MAHER East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-12
Afgelopen
Nathaniel Komana
Arte Suave SA
Gewonnen via Punten - 05:00
Donovan Van Der Merwe
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-13
Afgelopen
Bennet Vesely
Gracie Barra Sunninghill
Gewonnen via Punten - 05:00
Jean - Pierre Botha Rio Grappling Club George
Female / Combined / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-13
Afgelopen
Nicole Van Wyk
MAURE MILLER Arte Suave SA Gewonnen via Overgave - 04:02
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-14
Afgelopen
Shaun Koekemoer
Fight Right
Steyn De Lange Gracie Barra Polokwane Gewonnen via Overgave - 02:33
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-14
Afgelopen
SEAN MAHER
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Jaydee Van Der Merwe Gracie Barra Polokwane Gewonnen via Overgave - -1:-47
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Luke Griffith
BJMMA
Gewonnen via Punten
Juan De Beer Gracie Barra Polokwane
Female / Combined / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Caitlin Henning
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:30
Danica Swanepoel Wiekus Swart Grappling Academy
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-16
Afgelopen
Terrence Chibvongodze
Gracie Barra Sunninghill
Gewonnen via Overgave - 03:14
Edward Dikotla Gracie Barra Sunninghill