Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
Završeno
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Ntombi Chisonta Gracie Barra Sunninghill
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Završeno
Ntombi Chisonta
Gracie Barra Sunninghill
Nikkita Kleber Fight Evolution Pobeda bez borbe
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-1
Završeno
MARAIS S HATTINGH
Gracie Barra Polokwane
Pobeda po poenima - 05:00
Wyatt Carlson
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-1
Završeno
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Pobeda po poenima - 05:00
Andries Pretorius Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-2
Završeno
Julian Acutt
Gracie Barra Sunninghill
Andoni Constas Gracie Jiu-jitsu Fourways Pobedio Završnicom - 02:51
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-3
Završeno
Esteban Van Der Berg
Gracie Barra Sunninghill
Pobeda po poenima - 05:00
Grant Rautenbach Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-3
Završeno
MARAIS S HATTINGH
Gracie Barra Polokwane
Nathaniel Komana Arte Suave SA Pobedio Završnicom - 02:52
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-2
Završeno
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Pobeda po poenima - 05:00
Kyle Du Preez Arte Suave SA
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-4
Završeno
Douglas Bovell
Gracie Barra Sunninghill
Donovan Van Der Merwe Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-5
Završeno
Thimna Mhlauli
Gracie Barra Sunninghill
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways Pobeda po poenima - 05:00
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-5
Završeno
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:20
Ruzanne Du Plessis Gracie Barra Kyalami
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-4
Završeno
Kyle Du Preez
Arte Suave SA
Grant Rautenbach Gracie Jiu-jitsu Fourways Pobedio Završnicom - 04:06
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-6
Završeno
Nathaniel Komana
Arte Suave SA
Pobeda po poenima - 05:00
Andoni Constas Gracie Jiu-jitsu Fourways
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-6
Završeno
Nikkita Kleber
Fight Evolution
Debbie Thompson Arte Suave SA Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-7
Završeno
Donovan Van Der Merwe
Pobedio Završnicom - 03:31
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-7
Završeno
Jaco Van Vuuren
Fight Right
Esteban Van Der Berg Gracie Barra Sunninghill Pobeda po poenima - 05:00
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-8
Završeno
Bennet Vesely
Gracie Barra Sunninghill
Terrence Chibvongodze Gracie Barra Sunninghill Pobedio Završnicom - 02:45
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-9
Završeno
Andoni Constas
Gracie Jiu-jitsu Fourways
Pobeda po poenima - 05:00
Jason Lume Gracie Jiu-jitsu Fourways
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-9
Završeno
Dewet Du Bruyn
Pobedio Završnicom - 00:25
James Maher East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-10
Završeno
Jaydee Van Der Merwe
Gracie Barra Polokwane
Cameron Pritchard Gracie Barra Sunninghill Pobeda po poenima - 05:00
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-10
Završeno
Edward Dikotla
Gracie Barra Sunninghill
Pobeda po poenima - 05:00
Jean - Pierre Botha Rio Grappling Club George
Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-11
Završeno
Anine Lombard
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Debbie Thompson Arte Suave SA Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-11
Završeno
Andre Belcher
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Carlos Caroto Gracie Barra Polokwane Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-12
Završeno
Dewet Du Bruyn
Pobedio Završnicom - 04:37
SEAN MAHER East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-12
Završeno
Nathaniel Komana
Arte Suave SA
Pobeda po poenima - 05:00
Donovan Van Der Merwe
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-13
Završeno
Bennet Vesely
Gracie Barra Sunninghill
Pobeda po poenima - 05:00
Jean - Pierre Botha Rio Grappling Club George
Female / Combined / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-13
Završeno
Nicole Van Wyk
MAURE MILLER Arte Suave SA Pobedio Završnicom - 04:02
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-14
Završeno
Shaun Koekemoer
Fight Right
Steyn De Lange Gracie Barra Polokwane Pobedio Završnicom - 02:33
Male / Blue & Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-14
Završeno
SEAN MAHER
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Jaydee Van Der Merwe Gracie Barra Polokwane Pobedio Završnicom - -1:-47
Male / Blue & Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-15
Završeno
Luke Griffith
BJMMA
Pobeda po poenima
Juan De Beer Gracie Barra Polokwane
Female / Combined / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-15
Završeno
Caitlin Henning
East Rand Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:30
Danica Swanepoel Wiekus Swart Grappling Academy
Male / white & Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-16
Završeno
Terrence Chibvongodze
Gracie Barra Sunninghill
Pobedio Završnicom - 03:14
Edward Dikotla Gracie Barra Sunninghill